Zabawa na kołach

Właściciel firmy Big Fun, rodowity Holender myślał, że powinien promować narodowy środek transportu w Polsce.

Prawdziwy luksus dla małych zdobywców szos. Coś dla wielbicieli "Aut", Formuły 1 i Roberta Kubicy. Auta szybkie i komfortowe, wszyskie ekskluzywne marki. Dzieci gwiazd Hollywoodu za nimi szaleją. Samochody jeżdżą wewnątrz dmuchanego toru.

Cena:
1800 pln netto
Długość:
20 m
Szerokość:
18 m
Wysokość:
2,5 m
Zasilanie:
1,5 kW/230 V

Dla spragnionych kolarzy. Dwaj piwosze - kolarze ścigają się ze sobą. Im szybciej jadą, tym wyżej podnosi się szklanka z piwem. Na koniec wyścigu szklanka się przechyla i wygra ten, który jako pierwszy wypije ją do dna. Poza "piwoszami", mogą ścigać się ze sobą także "mleczarze", "wodziarze" lub miłośnicy innych napojów.

Cena:
900 pln netto
Długość:
2 m
Szerokość:
1 m
Wysokość:
1,6 m
Zasilanie:
0,5 kW/230 V

Podobnie jak w czasach Rzymian uczestnicy przeprowadzają rydwany jak najszybciej wyznaczoną trasą. Od czasów antycznych trochę się jednak zmieniło. Końskie nogi zostały zastąpione przez dodatkowe koła i nogi kolarza. Do pokonania naszej trasy z przeszkodami nie wystarczy tylko siła i prędkość. Przyda się refleks i praca zespołowa (rydwan prowadzą dwie osoby - kolarz i jeździec).

Cena:
1000 pln netto /2szt.
Długość:
2,8 m
Szerokość:
1,3 m
Wysokość:
1,3 m
Zasilanie:
brak

Jak Ty chcesz w prawo to on w lewo. Brzmi dość prosto, ale uwierz, że nawet „urodzony na rowerze” Holender nie poradzi sobie z jazdą na tym rowerze. Może jednak Tobie się uda?

Cena:
500 pln netto
Długość:
2,0 m
Szerokość:
0,5 m
Wysokość:
1,2 m
Zasilanie:
brak